Organizator:

Construction Digital Meeting odbędzie się w dniach 22-25 listopada 2021 r. Platforma internetowa dedykowana jest łączeniu producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, narzędzi i technologii z kucami i inwestorami z całego świata.

Construction Digital Meeting pozwala na łatwe zaplanowanie i kontakt z producentami spełniającymi Twoje wymagania. Platforma internetowa nie wymaga instalacji, a wbudowany kalendarz pozwala na umawianie spotkań z wyprzedzeniem.

Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem nowego dostawcy i wprowadzeniem najnowszych produktów do swojej ofery lub wykorzystaniem go w swoich inwestycjach, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

pole jest wymagane
pole jest wymagane
pole jest wymagane
Pole wymagane

Administratorem Państwa danych osobowych w celu związanym z uczestnictwem w wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych są Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. („MTP”). Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda, którą mogą Państwo bezpłatnie wycofać w każdej chwili. Mają Państwo prawo do prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, złożenia sprzeciwu względem ich przetwarzania, ich usunięcia po upływie wskazanych okresów lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez MTP znajduje się TUTAJ.

*Pole wymagane