MONTERIADA

 

PAWILON 5; STOISKO 1

poid.jpg

 

MONTERIADA już po raz czwarty gościć będzie na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Wydarzenie, realizowane we współpracy z czołowymi markami z rodzimej branży stolarki budowlanej buduje świadomość odbiorców w zakresie prawidłowego montażu okien, drzwi, bram garażowych, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań. Znakomicie wpisuje się także w ideę ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, realizowanej przez Związek POiD.

monteriada_2019_banner_720x380.jpg

Pokazy montażu w nowej formule

Podczas MONTERIADY 2019, po raz pierwszy zaprezentowany zostanie profesjonalny montaż drzwi balkonowych typu HS (dostarczonych przez firmę Aluplast) o szerokości 3 metrów, do zamontowania których użyty zostanie mini żuraw z przyssawkami z firmy Glasslift.

W ramach codziennych pokazów uczestnicy wydarzenia obejrzą:

  • montaż okna w strefie docieplenia z wykorzystaniem systemu SIMPLEX BASIC (firma AIB)
  • montaż osłon okiennych wraz ze sterowaniem solarnym (firma FAKRO)
  • antywłamaniowy i akustyczny montaż drzwi zewnętrznych (firma GERDA)
  • montaż bramy garażowej (firma Hörmann), montaż drzwi wewnętrznych (firma PORTA)
  • regulację okuć w stolarce HS (firma VORNE)
  • system automatyki okiennej (SOMFY).

monteriada-button-click.png

Pokazy zrealizowane zostaną z użyciem elektronarzędzi DeWALT i narzędzi ręcznych STANLEY. Monterzy ubrani będą zaś w najnowszą kolekcję odzieży roboczej Lahti Pro i skorzystają z mocowań Klimas Wkręt-met oraz pian montażowych, taśm i mas paroizolacyjnych Soudal. Na zbliżającej się MONTERIADZIE wszystkie pokazy będą komentowane przez jednego ze znanych dziennikarzy sportowych, co zapewni dużą dawkę pozytywnych emocji.

Więcej atrakcji dla zwiedzających

Pokazy montażu realizowane w ramach MONTERIADY 2019 uczestnicy obejrzą na stosiku liczącym 300 metrów kwadratowych. Udział w wydarzeniu to także możliwość bezpośredniej rozmowy z ekspertami firm partnerskich. Na terenie targów BUDMA wydarzenie będzie zaś promował bohater marki „DOBRY MONTAŻ” – Edmont, czyli nowoczesny monter stolarki budowlanej, którego wizerunek wykorzystany został w nowej oprawie graficznej MONTERIADY.

W ramach akcji przewidziano też konkurs fotograficzny, w którym do zdobycia jest atrakcyjna nagroda pieniężna. Stoisko MONTERIADY 2019 i jej Partnerów odwiedzą uczniowie i nauczyciele klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”. Wezmą oni również udział w spotkaniach z Ambasadorami „DOBRY MONTAŻ”, którzy wyjaśnią młodym adeptom sztuki budowlanej, na czym polega praca montera i jakie korzyści wiążą się z jej wykonywaniem.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna