Organizator:

O Budmie mówią

Podziel się

Budma 2020 podsumowują wystawcy i uczestnicy targów:

HENSFORT

Targi Budma 2020 to dla nas szczególne wydarzenie, podczas którego w międzynarodowym otoczeniu możemy porozmawiać z partnerami handlowymi, wymienić się branżowymi opiniami oraz spotkać z nowymi odbiorcami. (…) Targi w Poznaniu są doskonałą okazją do wykonania pierwszego, kluczowego kroku w kierunku realizacji naszych celów.

EKO-OKNA

W targach BUDMA mamy przyjemność uczestniczyć już od kilku lat. Z każdą kolejną edycją organizatorzy nas zaskakują - w szczególności wydarzeniami towarzyszącymi. BUDMA to nie tylko możliwość spotkania z klientami oraz dostawcami, ale także możliwość wymiany doświadczeń z innymi wystawcami czy zdobycia fachowej wiedzy z zakresu właściwego montażu.

PLASTIXAL

Jesteśmy zadowoleni z organizacji imprezy i jej przebiegu, a nasz udział w targach oceniamy nadzwyczaj dobrze. Głównie dlatego, że zainteresowanie firmą Plastixal i jej najnowszym produktem przerosło nasze oczekiwania. Po powrocie z targów rozpoczęliśmy prace, które wykorzystają potencjał relacji nawiązanych w Poznaniu.

SCHMALZ

Budma, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży budowlanej. Dla Schmalz Polska przedsiębiorstwa produkujące stolarkę okienną i firmy oferujące usługi montażu okien i szyb, to kluczowi klienci, z którymi często się przyjaźnimy, dlatego nie mogło nas na Budmie zabraknąć.

KOMSTA

Nasza firma już po raz 4 zaprezentowała swoją ofertę na największych branżowych targach w Polsce. Targi Budma to dla nas doskonała okazja do spotkania się z naszymi partnerami oraz możliwość rozmów z potencjalnymi klientami. Tegoroczna edycja również obfitowała w wiele obiecujących spotkań z przedstawicielami firm z Polski oraz z rynków zagranicznych, na których już jesteśmy obecni, a także tych, na które zamierzamy rozpocząć eksport naszych produktów w najbliższych latach.

DRUTEX

Poznańska Budma, to stały punkt w naszym corocznym kalendarzu imprez wystawienniczych. Jest dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania szerokiej gamy naszych produktów, ale również do spotkań z naszymi partnerami handlowymi, klientami, dziennikarzami i osobami odwiedzającymi te największe polskie targi budowlane.

STRATOFOLIO

Jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa. To nasze pierwsze targi, tak więc nasza prezentacja dla polepszenia globalnego wizerunku oraz upowszechniania marki była jak najbardziej zasadna. Odwiedziła nas sporo firm zagranicznych głównie z sąsiadujących krajów. foto: stratofolio.com.pl.

POZBRUK

Jesteśmy pod wrażeniem przebiegu współpracy, poziomu oferowanych usług oraz profesjonalizmu na każdym etapie organizacji Forum i konferencji. Mogliśmy wypromować usługi i produkty w zaplanowany sposób, odnosząc większe korzyści niż zaplanowaliśmy. Czekamy na kolejne eventy. Partner Forum Build 4 Future

ART KERAMIKA

Targi Budma zorganizowane były na najwyższym poziomie. Znaleźliśmy wiele nowych produktów, które chcemy wprowadzić na nasz rynek oraz wielu partnerów, z którymi mamy nadzieję rozwiniemy owocną współpracę w niedalekiej przyszłości. Ratmir Sakkaraev, Uczestnik programu Hosted Buyers

Źródło: materiały własne Grupy MTP, oknonet.pl