Organizator:

BUDMA Architektonicznie

Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA to doskonałe miejsce spotkań architektów i designerów z branżą budowlaną, pozwalające na uzyskanie szerszego kontekstu dla działań tych grup zawodowych we wspólnej przestrzeni. Targi stwarzają okazję do rozmów o kierunku rozwoju i przyszłości, a także odpowiedzialności całego sektora budowlanego i jego różnych grup zawodowych, które mają wpływ na wygląd, funkcjonalność i dostępność powstających budynków i infrastruktury. W 2020 roku w targowej Iglicy zostanie podjęty temat architektury dostępnej i przyjaznej, nie tylko w aspekcie projektowym, ale także w społecznym, jak i środowiskowym. Refleksja nad przemianami architektury, jej dążeniami w zderzeniu z wyzwaniami współczesnego świata, wybiega jednak znacznie dalej, zahaczając o instytucje publiczne, urzędników, naukowców specjalistów zajmujących się kulturą, problemami społecznymi czy klimatem. Zapraszamy do interesujących spotkań w ramach Architektonicznej BUDMY.

#

Forum Designu i Architektury D&A

Czy detal ma coś wspólnego z sumieniem? Na to pytanie prelegenci i paneliści szukali odpowiedzi podczas Forum Designu i Architektury. To był niesamowity dzień wypełniony rozmowami o nieszablonym spojrzeniu na detal, o uważności i skupieniu niezbędnym podczas projektowania. Przed nami kolejne spotkanie z architektoniczną stroną budownictwa - zapraszamy - szczegóły już wkrótce!

IV edycja Forum Designu i Architektury

24-25 listopada 2021

Dowiedz się więcej

ARCHITECTURE BUDMA AWARD

Weź udział w konkursie na wyróżniające się pod względem estetyki, jakości wykonania i funkcjonalności projekty budynków, przestrzeni publicznych, obiektów małej architektury czy też elementów integralnie związanych z architektoniczną formą wzornictwa. Wyróżnieniem uhonorowani zostaną architekci, których talent, energia i zaangażowanie w pracę twórców doprowadziły do powstania wyjątkowych obiektów.

Dowiedz się więcej

PROJEKT 1m/ARCH

Zaprezentuj swoje najlepsze dotychczasowe lub przyszłe projekty podczas najważniejszych targów budownictwa w Europie Centralnej! Skorzystaj z wyjątkowej okazji pokazania swoich możliwości, idei, pomysłów i zyskaj nowe kontakty biznesowe!

Konkurs Szkice Architektoniczne

Wyobraźnia, kunszt i niezwykłe umiejętności warsztatowe - połączenie tych trzech atrybutów pozwoli na kreację pracy architektonicznej, która zachwyci Jury konkursu dla uczniów oraz studentów "Szkice Architektoniczne". Każdego roku w konkursie udział bierze blisko 100 prac, przygotowanych techniką tradycyjną (ołówkiem, rapidografem, piórem, markerem czy kreską). 10 prac nominowanych jest do ścisłego finału, a zwycięzcę poznamy podczas targów BUDMA i Forum Designu i Architektury D&A!

Laureaci konkursu 2020

Partnerzy Konkursu Szkice Architektoniczne

Konkurs na realizację stoiska IARP

Studiujesz kierunki architektoniczne? Chciałbyś aby Twój projekt został zrealizowany? Teraz masz taką okazję - Opracuj koncepcję projektową stoiska targowego Izby Architektów RP - najlepsza praca pod względem warsztatowym, wizualnym oraz estetycznym zostanie zrealizowana podczas targów budownictwa i architektury BUDMA!

Dowiedz się więcej Laureaci konkursu edycja 2020