Wystawa 1m/ARCH - już ponad 100 biur zgłosiło udział!

Już ponad 100 biur projektowych i pracowni architektonicznych zgłosiło swój udział w wystawie 1m/ARCH, wyjątkowego wydarzenia podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA!

Wystawa zaprezentuje projekty takich pracowni jak m.in.: EGO-Studio, Unica Design, ARH Plus, A Plus D, Monikadesign, ELD, eKodama Architektura, Vilanette, BXBstudio, Studio Trzy Czawrte, K-M-A, KULArchitekci, GPT Architekci, Doomo, Metaformalni, APX Architekci, Neo Art, Spacelab, Insomia, URBA i wielu, wielu innych.

Celem projektu jest promocja zawodu architekta poprzez udział w wystawie i prezentację najlepszych propozycji i realizacji projektowych, jak również możliwość prowadzenia punktów konsultacyjnych i rozmów kontraktowych z potencjalnymi inwestorami, osobami szukającymi niestandardowych rozwiązań architektonicznych oraz z producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych obecnych na targach BUDMA.

Do dyspozycji każdego architekta / biura architektonicznego dla celów prezentacji projektów przeznaczony zostanie 1m (bieżący, kwadratowy, sześcienny) ekspozycji, w paw. 3A na antresoli.

Wystawa 1m/ARCH zbudowana będzie z modułów przestrzennych opartych na planie krzyża 2X2 m i wysokości 2 m (1 moduł przeznaczony na 4 pracownie) wykonanych z płyt gr. 16 i 18 mm. Pomiędzy modułami rozplanowane zostaną miejsca do prowadzenia rozmów, wyposażone w siedziska, jak również miejsca na ekspozycję materiałów informacyjnych. Udział w wystawie jest nieodpłatny.

Wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich prac i pomysłów zapraszamy do kontaktu z:

Monika Piernikowska || tel. +48 691 023 472 || monika.piernikowska@mtp.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, warto zatem już dzisiaj zapewnić sobie udział w wyjątkowej wystawie 1m/ARCH! Zapraszamy!

Organizatorzy: Międzynarodowe Targi Poznańskie; Izba Architektów RP

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact