Aktualności
Zostało jeszcze kilka dni na złożenie prac do konkursu o nagrodę im. Macieja Nowickiego, organizowanego przez wydawcę magazynu Architektura i Biznes.

[ więcej ]


Już 30 stycznia, w pawilonie nr 5, rusza kolejna edycja Monteriady - pokazy montażu produktów wiodących firm z branży stolarki budowlanej!

[ więcej ]


Czym byłoby dzisiejsze budownictwo, gdyby nie wspomagające, zaawansowane technologicznie maszyny??? Targi BUDMA to okazja aby poznać najnowsze propozycje najbardziej znanych i cenionych marek!

[ więcej ]


10 najlepszych prac, 10 szkiców przedstawiających człowieka w przestrzeni, 10 realizacji, które zainspirowały eksperckie Jury - poznajcie nominowane prace - finał 1 lutego podczas targów BUDMA!

[ więcej ]


Aż 35 produktów zdobyło prestiżową nagrodę targową Złoty Medal MTP targów BUDMA!

[ więcej ]


Na panoramie stolicy Wielkopolski, w samym jej sercu, stanął niedawno budynek, który zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Dla jednych jest to niezrozumiała bryła, dla innych architektoniczny majstersztyk. Przyglądając się jednak bliżej, dostrzec możemy te „drobne” szczegóły, które odsłaniają ideę powstania jednego z ciekawszych, charakterystycznych budynków w Polsce.

[ więcej ]


VOLVO Maszyny Budowlane zaprezentuje swoje maszyny w Poznaniu!

[ więcej ]


Nowe przepisy, założenia programu „Krajowego Zasobu Nieruchomości”, konkurencyjność polskich firm budowlanych na rynkach zagranicznych – to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone podczas II Forum Gospodarczego Budownictwa i Architektury oraz Dni Inżyniera Budownictwa, które rozpoczną się już pierwszego dnia targów BUDMA.

[ więcej ]


„Polskie domy drewniane – żyj w zgodzie z naturą” to nazwa nowego projektu Lasów Państwowych, który zakłada m.in. budowę drewnianych domów oraz hoteli pod wynajem. Zdaniem Konrada Tomaszewskiego, dyrektora generalnego Lasów Państwowych, drewno powinno być surowcem coraz częściej wykorzystywanym w budownictwie. A jaka była jego popularność do tej pory? Sprawdził to serwis Oferteo.pl.

[ więcej ]


Mamy przyjemność zaprezentować firmy, które wezmą udział w targach BUDMA 2018!

[ więcej ]


Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact