Aktualności
Warto zapamiętać (lub zapisać) tą datę - do 27 września zgłoszenie udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA pozwoli na uzyskanie najlepszych cen za powierzchnię wystawienniczą.

[ więcej ]


Wyniki najnowszego „Raportu o budowie domów w Polsce” przygotowanego przez serwis Oferteo.pl pokazują, że Polacy wciąż decydują się najchętniej na budowę domów w tradycyjnej technologii.

[ więcej ]


Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


Związek POiD popiera planowane przez polski rząd inicjatywy odnośnie termomodernizacji budownictwa i postuluje wprowadzenie dotacji, kredytów i ulg w tym zakresie. To główny przekaz rezolucji przyjętej przez Związek POiD podczas IX Kongresu Stolarki Polskiej. Efektem realizacji powyższych działań ma być ułatwienie Polakom inwestycji w poprawę efektywności energetycznej budynków, zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza, ograniczenie szarej strefy oraz dalszy rozwój branży stolarki budowlanej.

[ więcej ]


6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


Tylko do końca czerwca, BUDMA 2019 w jeszcze atrakcyjniejszej ofercie! Zgłoś swój udział i zyskaj dodatkowe korzyści!

[ więcej ]


Zapraszamy do udziału w Konferencji Technicznej, organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Wielkopolski już podczas targów SECUREX - 23-26 kwietnia w Poznaniu!

[ więcej ]


Jeśli szukacie nowych atrakcji dla najmłodszych, chcecie wzbogacić ofertę mieszkań o doskonałe i bezpieczne place zabaw, siłownie zewnętrzne czy parkoury - targi SPORT INVEST będą do tego znakomitą okazją!

[ więcej ]


To już ostatni dzień 27. edycji targów budowlanych BUDMA!

[ więcej ]


Współpraca MedialnaChętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact