Organizator: Grupa MTP

Formularz rejestracyjny Forum D&A 2021

Weź udział w Forum Designu i Architektury D&A.

Zarejestruj się, a dodatkowo otrzymasz bezpłatne zaproszenie na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w terminie 23-26 listopada 2021!

Udział w Forum D&A jest bezpłatny.

Pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14, tj. Administratora danych osobowych, w celu związanym z uczestnictwem w targach oraz w celach marketingowych i statystycznych. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, wskutek czego Administrator nie będzie mógł przetwarzać moich danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14 informacji handlowych, w tym drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom MTP, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.

Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez MTP przez telefon dla celów marketingu bezpośredniego.

*pole wymagane