Dla handlu

logo.png

Program HOSTED BUYER:

pp_2419.JPGPonad 400 kupców z najważniejszych grup zakupowych z całego świata!

Celem programu HOSTED BUYERS jest zaaranżowanie spotkań biznesowych z reprezentantami najważniejszych sieci zakupowych branży budowlanej.

Do udziału w programie mogą zakwalifikować się jedynie czołowi kupcy oraz kadra zarządzająca, czyli właściciel firmy, przedstawiciel zarządu, dyrektor handlowy czy także specjalista ds. zakupów. Osoby, które przejdą ścisłą weryfikację, zapraszamy na BUDMĘ w charakterze gościa VIP.

Program zapewnia aranżację spotkań przed rozpoczęciem targów, a także specjalną, komfortową strefę rozmów biznesowych.

Wśród zaproszonych gości znajdziemy przedstawicieli m.in. z takich krajów jak: Białoruś, Czechy, Estonia, Francja, Gruzja, Holandia, Kazahstan, Kirgistan, Litwa, Łotwa, Niemcy, Rosja, Stany Zjednoczone, Turcja, Ukraina, Wietnam czy też Wielka Brytania.

Zostań partnerem wydarzenia - skontaktuj się z nami!

dzień dystrybutora:

pp_2407.JPGPierwszy dzień targów dedykowany przedstawicielom handlu

Obecność przedstawicieli handlu sektora budowlanego definiuje nowoczesne targi na światowym poziomie, dlatego też spotkamy ich podczas targów BUDMA. Do udziału w targach zapraszane są osoby odpowiedzialne za wybór i zakupy materiałów budowlanych, właściciele, menadżerowie sieci dystrybucyjnych i hurtowni, dyrektorów działów zakupowych i handlowców zarówno z Polski jak i zagranicy.

Ideą Dnia Dystrybutora jest zapewnienie jak najbardziej komfortowych warunków do prowadzenia rozmów biznesowych z wystawcami targów BUDMA.

Zostań partnerem wydarzenia - skontaktuj się z nami!

 

powrot_button.jpg

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact