Dla architektów i projektantów

 

forum architektury

Unikatowa platforma komunikacyjna dla architektów i projektantów, dzięki której mają możliwość spotkania się ze światowej sławy architektem, a także dyskusji podczas debaty architektonicznej z autorytetami branży. To również okazja do poznania najnowszych propozycji produktowych charakteryzujących się wyjątkową innowacyjnością, jakością i niecodziennym designem. Forum Architektury jest organizowane przy ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP.

fotobueno_budma_forum_inspiracje-14.jpgfotobueno_budma_12-03-2015_i-1151.jpg

ArchiStrada:

strada_di_architettura_logo_cmyk.jpgPrezentacja w szczególny sposób produktów i rozwiązań, które mają zainspirować głównie architektów i projektantów swoim unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością. Specjalnie oznaczone produkty stanowią niejako "architektoniczną ścieżkę zwiedzania" targów, a w połączeniu z wydarzeniami organizowanymi w ramach Forum Architektury stanowi jeden z najważniejszych punktów programu kierowanego do architektów.

Zostań partnerem wydarzenia - skontaktuj się z nami!

pp_2970.JPGpp_2977.JPG

gość specjalny:

Targi BUDMA dają niepowtarzalną okazję spotkania gwiazdy światowej architektury. O randze tego wydarzenia może świadczyć fakt, że największa slal konferencyjna, Sala Ziemi, jest za każdym razem niemal całkowicie zapełniona. W poprzednich edycjach targów architekci mieli możliwość uczestnictwa w wykładzie m.in. Roberta Koniecznego, Renato Rizzi, Rainera Mahlamaki, Alberto Veiga czy także Fernando Menisa.

Zostań partnerem wydarzenia - skontaktuj się z nami!

pp9078.JPGpp_3791.JPGfotobueno_budma_alberto_veiga-30.jpg

Archispace – akademia efektywnego designu:

Miejsce, w którym każdy projektant znajdzie najbardziej aktualną wiedzę i nowości związane z systemem CAD oraz rozwiązania techniczne wspierające projektowanie.

fotobueno_budma_10-03-2015_i-20.jpgpp_2423.JPG

debata architektoniczna:

Jakie są najnowsze trendy w architekturze? Jak połączyć wizję architektoniczną z z regulacjami prawnymi i ograniczeniami inwestycyjnymi? Debata architektoniczna z udziałem uznanych autorytetów branży rozwieje wszelkie wątpliwości i zainspiruje do kreowania architektury funkcjonalnej, spełniającej oczekiwania obecnych czasów.

fotobueno_budma_forum_inspiracje-14.jpgfotobueno_budma_forum_inspiracje-22.jpg

warsztaty i konkurs dla młodych adeptów sztuki architektonicznej:

Targi BUDMA są miejscem rozstrzygnięcia konkursu "Szkice Architektoniczne" skierowanego do młodych architektów. Jego celem jest prezentacja umiejętności studentów architektury przy wykorzystaniu tradycyjnych technik. Autorzy trzech najwyżej ocenionych prac otrzymają wartościowe nagrody.

Zostań partnerem wydarzenia - skontaktuj się z nami!

fotobueno_budma_szkice_arch-20.jpgpp_2973.JPG

powrot_button.jpg

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact