Bilety, informacje

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Ponad 800 wystawców, 55 000m2 ekspozycji, 4 dni pełne interesujących wydarzeń, prezentacji najnowszej oferty produktowej i technologicznej, a w tym premierowe odsłony i laureaci prestiżowej nagrody Złotego Medalu MTP!

BUDMA to targi, dzięki którym nawiążecie nowe kontakty biznesowe, poznacie najnowsze trendy i kierunki rozwoju budownictwa, nowe przepisy prawne, zobaczycie techniki montażowe stolarki otworowej, pokazy sztuki dekarskiej czy również wybitnych architektów i specjalistów od marketingu. Wśród wielu przygotowanych wydarzeń, z pewnością znajdziecie takie, które będzie inspiracją do dalszego rozwoju Waszego biznesu!

Targi BUDMA zaprezentują produkty i rozwiązania z praktycznie całego zakresu budownictwa: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, elektro-narzędzia i sprzęt pomocniczy oraz informatyka w budownictwie. Znajdziecie tutaj wszystko to, co potrzebne jest w Waszej codziennej pracy!

  • Największy w Polsce SALON DACHÓW

  • Salon Stolarki

  • Salon Podłóg i Parkietów

  • Salon Rusztowań i Szalunków

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia najważniejszych w Polsce targów budownictwa! Targów przygotowanych specjalnie dla Ciebie!

obszar_roboczy_8-100.jpg obszar_roboczy_6-100.jpg baner_budma.jpg

Zobacz gdzie znajdziesz interesującą Ciebie ofertę:

mapa_pl-002.jpg

Zobacz jak prezentowała się BUDMA 2017!


[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact