Organizator: Grupa MTP

Poznaj Złotych Medalistów targów BUDMA 2020

Podziel się

Aż 39 produktów zostało docenionych przez eksperckie Jury! Te produkty będą wyznaczać trendy w budownictwie w 2020 roku! Poznaj ZŁOTYCH MEDALISTÓW targów BUDMA 2020!

 

 

Tradycyjnie, jeszcze w grudniu, przed rozpoczęciem targów BUDMA, poznajemy lauretów jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu MTP targów BUDMA 2020. Wyróżnienie przyznawane jest produktom, usługom i rozwiązaniom, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnych rozwiązań czy także wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie dostępne na rynku. 

- W tym roku Jury miało postawione przed sobą niezwykle ciężkie zadanie. Wszystkie zgłoszone do konkursu produkty reprezentowały bardzo ciekawe, nowoczesne rozwiązania - mówi dyrektor targów BUDMA, Dariusz Muślewski - Nie było łatwo dokonać wyboru spośród kilkudziesięciu zgłoszeń, a o ostatecznym werdykcie decydowały często niewielkie szczegóły. - dodaje. 

Po kilkugodzinnym posiedzeniu Sądu Konkursowego pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, Złoty Medal MTP targów BUDMA 2020 przyznano aż 39 produktom z branży budowlanej! 

- Liczba laureatów konkursu w znaczący sposób podkreśla dążenie firm budowlanych do wprowadzania na rynek coraz to nowszych, lepszych jakościowo i technologicznie rozwiązań na potrzeby nowoczesnego, spełniającego coraz bardziej surowe normy budownictwa. - dodaje Dariusz Muślewski - jestem dumny, że między innymi te produkty zaprezentowane zostaną już niedługo w Poznaniu, podczas targów BUDMA, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam - w imieniu zarówno zdobywców nagrody Złotego Medalu jak i wszystkich wystawców targów!

Te produkty będą wyznaczać budowlane trendy 2020 roku:

Złote Medale BUDMA 2020