bilety
    
 Aktualności
Przed nami kolejna edycja Targów Branży Sportowej i Rekreacyjnej, które odbędą się 21-23 lutego 2019 r. w Poznaniu. Zapraszamy architektów, projektantów, inwestorów, deweloperów, głównych wykonawców do zapoznania się z rozwiązaniami, które uatrakcyjnią realizowane obiekty.

[ więcej ]


Za nami 4 intensywne dni z budownictwem i architekturą! Targi BUDMA 2019 już za nami, a my mówimy - Do zobaczenia za rok!

[ więcej ]


14 lutego 2019 rozstrzygnięto konkurs współorganizowany przez Targi BUDMA i magazyn "Architektura&Biznes". Zobaczcie kto zdobył uznanie jury złożonego z wybitnych architektów.

[ więcej ]


Organizowana już po raz trzeci Monteriada spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczestników targów. O idei programu "Dobry montaż" mówił też, podczas konferencji prasowej, Janusz Komurkiewicz, prezes POiD.

[ więcej ]


Więcej aktualności

targi branży budowlanej budma

W targach BUDMA 2019 udział wezmą m.in.:

logo_na_www_2019_budma-1.png

logo_na_www_2019_budma-2.png

logo_na_www_budma_2019-3.jpg

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Zobacz najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów branży budowlanej

Okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy, informatyka w budownictwie.

Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. Zapraszamy serdecznie do udziału w targach BUDMA!

B2Budma. Przyszłość zaczyna się dzisiaj.

budma_monteriada_2019_baner_500x100.jpg


Klip BUDMA 2019


[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Współpraca Medialna