bilety
    
 Aktualności
Czy wiesz, że aż 83% gości targów BUDMA zaznacza, że nowości produktowe to jeden z ważniejszych powodów przyjazdu do Poznania?

[ więcej ]


Wraz z magazynem Architektura&Biznes zapraszamy do udziału w XIII edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego, która wręczona zostanie 14 lutego 2019 roku, podczas Targów BUDMA. Temat konkursu podejmą także znani architekci w trakcie debaty.

[ więcej ]


Najnowsza edycja MONTERIADY odbędzie się podczas najbliższych targów BUDMA! W ramach organizowanego przez Związek POiD wydarzenia przewidziano nie tylko liczne pokazy montażu wyrobów stolarki budowlanej, lecz również wiele nowości.

[ więcej ]


To właśnie innowacjom będzie poświęcone seminarium Programu BUDUJ ZE STALI, które odbędzie się 13 lutego w ramach targów BUDMA. W pawilonie nr 6 będzie również możliwość bliższego zapoznania się z Programem. Zapraszamy!

[ więcej ]


Aż 37 produktów doceniło eksperckie Jury w konkursie o Złoty Medal MTP targów BUDMA 2019! Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i doskonałe materiały - te produkty wyznaczają standardy 2019 roku w budownictwie!

[ więcej ]


Więcej aktualności

targi branży budowlanej budma

W targach BUDMA 2019 udział wezmą m.in.:

logo_na_www_2019_budma-1.png logo_na_www_2019_budma-2.png logo_na_www_2019_budma-3.png

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Zobacz najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów branży budowlanej

Okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy, informatyka w budownictwie.

Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. Zapraszamy serdecznie do udziału w targach BUDMA!

B2Budma. Przyszłość zaczyna się dzisiaj.

subskrypcja_yt.jpg

BUDMA 2018. Targi okiem kamery 'Magazynu Targowego Flesz.

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact