Budynek Przyszłości

Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny, zaprasza na wystawę i warsztaty pod wspólnym tytułem „Budynek przyszłości”.

widp.jpg

Na wystawie zaprezezentowane zostaną dwa nowoczesne budynki: indywidualny dom mieszkalny oraz przedszkole, które jako jedne z pierwszych w Polsce zostały zaprojektowane i realizowane w standardzie Passive House Plus. Uczestnicy wystawy będą mogli poznać projekt, oraz technologie i komponenty użyte w tych obiektach.

Równolegle do wystawy przeprowadzone zostaną również warsztaty, na których eksperci-praktycy wytłumaczą zasady działania, korzyści oraz proces doboru technologii używanych w budynkach przyszłości.

Rozwój nowoczesnego budownictwa łączącego w sobie oszczędność energii, komfort, ekonomię budowy i dbałość o środowisko naturalne to szansa dla nas wszystkich. Dla osób indywidualnych, to spełnienie marzeń o  mieszkaniu w nowoczesnym, wygodnym, zdrowym i oszczędnym domu. Dla samorządów i firm to możliwość budowy oraz kompleksowej termomodernizacji obiektów, które ograniczają koszty energii, a dzięki podwyższonym, komfortowym warunkom pracy poprawiają wydajność pracowników. Dla firm budowlanych to rynkowa szansa do poszerzenia oferty o innowacyjne rozwiązania gwarantujące klientom niespotykany komfort i jakość życia. Dla regionu, to szansa na rozwój gospodarczy zapewniający lokalne miejsca pracy. Dla całego kraju, to możliwość redukcji emisji gazów cieplarnianych i poprawy jakości powietrza, oraz zapewnienia większego bezpieczeństwa energetycznego.

widp-program.jpg

Więcej informacji na temat wystawy i warsztatów na stronie widp.pl/budynekprzyszlosci2017.html

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact