Największy salon stolarki budowlanej w Polsce!

Stolarka otworowa to jeden z najprężniej działających sektorów polskiej gospodarki. Wystarczy spojrzeć na liczby – tylko w 2015 eksport drzwi i okien do europejskich krajów wyniósł 9,7 miliona sztuk! Doskonałej jakości produkty, zaawansowane technologicznie procesy produkcji, a do tego przystępna cena to główne atuty, które jak widać, znajdują odzwierciedlenie w ilości zamówień spływających z zagranicznych rynków.

ZOBACZ KATALOG WYSTAWCÓW BUDMA 2017

Branża stolarki otworowej wprowadza co rusz nowe, interesujące propozycje, charakteryzujące się wysoką jakością i niezwykłymi parametrami. Nie dziwi zatem aż 11 (z 29 łącznie!) prestiżowych wyróżnień Złotym Medalem MTP Targów BUDMA 2017, przyznanych właśnie produktom z sektora stolarki otworowej.

ZOBACZ LAUREATÓW ZŁOTEGO MEDALU MTP
TARGÓW BUDMA 2017

 

POLECANE WYDARZENIA:

Spotkanie branży budowlanej podczas targów BUDMA to doskonała okazja do przedstawienia i podjęcia dyskusji na temat nowych regulacji prawnych, zmian w przepisach czy także innowacyjnych rozwiązaniach wprowadzanych na rynek. O czym dowiemy się podczas targów?

  • DZIEŃ DYSTRYBUTORA

Pierwszy dzień Targów BUDMA – 7 lutego 2017 r. to, tradycyjnie już, Dzień Dystrybutora, w sposób szczególny dedykowany dystrybutorom materiałów budowlanych – w tym stolarki otworowej. Tego dnia odbędą się prezentacje i wykłady podejmujące tematykę związaną z prowadzeniem firmy dystrybucyjnej i efektywną sprzedażą. Tylko w ten dzień funkcjonować będzie specjalnie przygotowana Strefa Dystrybutora (Pawilon 3 MTP, antresola): przestrzeń służąca jako miejsce spotkań i odpoczynku.

  • MONTERIADA

Z początkiem sierpnia ruszyła kontynuacja ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”.  Organizowana przez Związek POiD inicjatywa została wzbogacona o szereg nowych działań, jak m.in. klasy patronackie w szkołach zawodowych czy także certyfikowanie monterów. W ramach tej kampanii, podczas targów BUDMA, powstanie specjalna strefa, na której zobaczymy na żywo dobre praktyki montażu okien, drzwi, bram i osłon z wykorzystaniem nowoczesnych technik montażowych, mocowań oraz narzędzi. Do dyspozycji zwiedzających będą także specjaliści, którzy udzielą porad i odpowiedzą na wszelkie pytania. Więcej informacji tutaj.

  • JAK SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ?

Specjalnie dla producentów i handlowców z branży stolarki przygotowaliśmy warsztaty sprzedażowe. "Strategicnze podejście do sprzedaży na rynkach B2B", czyli w skrócie jak skutecznie sprzedawać inwestorom przedstawi Agnieszka Węglarz, Dyrektor Programu ICAN Total Marketing B2B w ICAN Institute. Popularny "Shop Doctor", czyli dr Marek Borowiński, zajmie się sprzedażą okien i drzwi klientowi finalnemu, podając przykłady "Najnowszych trendów w sprzedaży detalicznej. Oba wystąpienia już 7 lutego na Forum INSPIRACJE w pawilonie 6A.

Zapraszamy!

kup_bilet_on-line.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact