Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Serdecznie dziękujemy za udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Mamy nadzieję, że cztery targowe dni przyniosły Państwu wiele inspiracji, sporej dawki wiedzy oraz możliwości spotkania się z biznesowymi partnerami!

Podczas Targów Budma oraz WinDoor-tech swoją najnowszą ofertę produktową i usługową zaprezentowało ponad 800 firm!

  • Na stoiskach pokazano kilkaset rynkowych nowości, w tym kilkadziesiąt po raz pierwszy - w ramach Klubu Premier BUDMA!
  • 29 produktów otrzymało prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, potwierdzający ich innowacyjność, wartość użytkową i zaawansowanie technologiczne.
  • Wśród kilku tysięcy zagranicznych gości z z ponad 40 krajów z całego świata, którzy odwiedzili tegoroczne Targi, aż 400 kupców z największych sieci handlowych wzięło udział w specjalnie przygotowanym Programie Hosted Buyers.
  • Eksperci i zaproszeni goście wygłosili ponad 100 prelekcji na kilkudziesięciu konferencjach, seminariach i prezentacjach poruszających najważniejsze i najbardziej aktualne dla Branży zagadnienia.
  • W czasie zmagań fachowców wyłoniono nowych Mistrzów Polski, pobito Rekord Polski w montażu okna dachowego, próbowano wyłamać okno, w licznych konkursach goście targowi wygrywali cenne nagrody. Prezentowane były również najnowsze trendy z wykorzystaniem nowoczesnych produktów i technologii.

W najbliższych tygodniach zaprezentujemy szczegółowe statystyki dotyczące bloku targów BUDMA 2017.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie Branży Budowlanej w 2018 roku! Do zobaczenia w Poznaniu!

Z wyrazami szacunku,

Zespół Targów BUDMA

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact