Aktualności
Zobacz najważniejsze informacje o Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w nowym katalogu!

[ więcej ]


Według wyników „Raportu o budowie domów w Polsce” podsumowującego rok 2016 najwięcej nowych inwestycji powstało w woj. mazowieckim i wielkopolskim. Proces inwestycyjny przeciętnie trwa 22 miesiące i należy liczyć się z tym, że ostateczne koszty budowy mogą być wyższe od prognozowanych – najczęściej do 25%. Nie zmienia się powód, dla którego Polacy budują domy – jest to dla nich realizacja marzeń, które spełniają najczęściej przed 40. rokiem życia. Przeciętny wiek inwestora spadł w porównaniu do wyników poprzedniej edycji raportu.

[ więcej ]


Tylko do końca czerwca specjalna oferta cenowa. Zaplanuj udział w BUDMIE już dziś!

[ więcej ]


To już oficjalne – kolejna edycja targów INTERMASZ odbędzie się wraz z targami BUDMA w przyszłym roku!

[ więcej ]


Podczas konferencji dyrektorów szkół budowlanych i przedstawicieli branży, która odbyła się 30 marca 2017 roku w Muszynie potwierdzono oficjalnie, iż wniosek o wprowadzenie nowego zawodu – montera stolarki budowlanej – wpłynął do Ministerstwa Edukacji Narodowej. To dobra wiadomość dla całego sektora stolarki budowlanej w Polsce.

[ więcej ]


Serwis Oferteo.pl jak co roku zbadał preferencje budowlane Polaków. Najnowszy „Raport o budowie domów w Polsce” pokazuje, że wciąż jesteśmy przywiązani do tradycyjnych technologii i chętniej budujemy domy według gotowych projektów. Obok stałych trendów uwidacznia się coraz większa popularność ogrzewania pozyskiwanego ze źródeł odnawialnych. Większym powodzeniem niż w poprzedniej edycji badania cieszą się również najmniejsze działki – o powierzchni do 5 arów.

[ więcej ]


Już 30 marca odbędzie się jubileuszowa, XXX Konferencja Techniczna miesięcznika „Świat Szkła”. Tematem jubileuszowej debaty będą najnowsze osiągnięcia w dziedzinie rozwiązań technologicznych i inżynieryjnych wykorzystywanych zarówno w obiektach publicznych, jak i prywatnych domach.

[ więcej ]


Serdecznie dziękujemy za udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Mamy nadzieję, że cztery targowe dni przyniosły Państwu wiele inspiracji, sporej dawki wiedzy oraz możliwości spotkania się z biznesowymi partnerami!

[ więcej ]


Trwa najważniejsze spotkanie branży budowlanej. Zobaczcie krótką fotorelację z trzech targowych dni!

[ więcej ]


Moc wydarzeń i bardzo duża liczba zwiedzających - tak można bardzo skrótowo podsumować drugi dzień targów BUDMA.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact