Aktualności
To już ostatni dzień 27. edycji targów budowlanych BUDMA!

[ więcej ]


Z przykrością informujemy, że zaplanowany podczas #TargiBUDMA wykład DNA Barcelona (01.02, czwartek, godz.10:30), z przyczyn osobistych został odwołany. Za wszelkie niedogodności z tym związane, serdecznie przepraszamy.

[ więcej ]


Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży. Grono ekspertów przyznaje je wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

[ więcej ]


Zostało jeszcze kilka dni na złożenie prac do konkursu o nagrodę im. Macieja Nowickiego, organizowanego przez wydawcę magazynu Architektura i Biznes.

[ więcej ]


Już 30 stycznia, w pawilonie nr 5, rusza kolejna edycja Monteriady - pokazy montażu produktów wiodących firm z branży stolarki budowlanej!

[ więcej ]


Czym byłoby dzisiejsze budownictwo, gdyby nie wspomagające, zaawansowane technologicznie maszyny??? Targi BUDMA to okazja aby poznać najnowsze propozycje najbardziej znanych i cenionych marek!

[ więcej ]


10 najlepszych prac, 10 szkiców przedstawiających człowieka w przestrzeni, 10 realizacji, które zainspirowały eksperckie Jury - poznajcie nominowane prace - finał 1 lutego podczas targów BUDMA!

[ więcej ]


Aż 35 produktów zdobyło prestiżową nagrodę targową Złoty Medal MTP targów BUDMA!

[ więcej ]


Na panoramie stolicy Wielkopolski, w samym jej sercu, stanął niedawno budynek, który zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Dla jednych jest to niezrozumiała bryła, dla innych architektoniczny majstersztyk. Przyglądając się jednak bliżej, dostrzec możemy te „drobne” szczegóły, które odsłaniają ideę powstania jednego z ciekawszych, charakterystycznych budynków w Polsce.

[ więcej ]


VOLVO Maszyny Budowlane zaprezentuje swoje maszyny w Poznaniu!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact