Aktualności
Pierwszy warsztat w ramach nowej inicjatywy Międzynarodowych Targów Poznańskich: Intrapreneurship - przedsiębiorczość wewnątrz dużych organizacji, czyli jak rozwinąć innowacyjny pomysł w dużych strukturach, jak przekonać do niego decydentów oraz jak pozyskać odpowiednie finansowanie.

[ więcej ]


Spośród wielu nadesłanych prac Jury konkursu Szkice Architektoniczne wybrało aż sto prac do dalszego etapu. Do ścisłego finału nominowanych zostało 10 najbardziej inspirujących prac!

[ więcej ]


MONTERIADA 2017 na targach BUDMA już za niecały miesiąc! Pokazy profesjonalnej instalacji okien, drzwi, bram i osłon okiennych to wydarzenie, którego nie może przegapić żadna z osób odwiedzających targi BUDMA. Dobre praktyki montażowe prezentowane będą na żywo w ramach MONTERIADY 2017. Znamy już dokładny harmonogram wydarzenia.

[ więcej ]


Nowe przepisy, założenia programu „Mieszkanie plus”, czy podsumowanie konsultacji publicznych dotyczących kodeksu urbanistyczno-budowlanego – to tylko niektóre z tematów, jakie zostaną poruszone podczas I Forum Gospodarczego Budownictwa i Dni Inżyniera Budownictwa. Forum towarzyszyć będzie targom Budma.

[ więcej ]


Dzisiaj, tj. 9 stycznia, w Gazecie Wyborczej ukazał się dodatek tematyczny o polskim budownictwie. Znajdziecie tam również szereg informacji o zbliżających się targach BUDMA.

[ więcej ]


Według raportu Oferteo.pl 15% osób deklarujących zamiar wybudowania domu jest zainteresowanych budową domu drewnianego. Najpopularniejsze metody postawienia takiego domu to technologia kanadyjska bądź konstrukcja z bala.

[ więcej ]


Stolarka otworowa to jeden z najprężniej działających sektorów polskiej gospodarki. Wystarczy spojrzeć na liczby – tylko w 2015 eksport drzwi i okien do europejskich krajów wyniósł 9,7 miliona sztuk! Doskonałej jakości produkty, zaawansowane technologicznie procesy produkcji, a do tego przystępna cena to główne atuty, które jak widać, znajdują odzwierciedlenie w ilości zamówień spływających z zagranicznych rynków.

[ więcej ]


Spotkanie branży budowlanej to doskonała okazja do poznania innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych na rynek, jak również do podjęcia dyskusji na temat nowych regulacji prawnych. Czego dowiemy się i co zobaczymy podczas targów BUDMA 2017?

[ więcej ]


Z okazji zbliżającego się Nowego Roku wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym, Partnerom i Sympatykom, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

[ więcej ]


Każdy fachowiec branży budowlanej znajdzie ciekawe, interesujące wydarzenia, konkursy i miejsca, w których będzie miał możliwość własnoręcznego wypróbowania prezentowanych produktów.

[ więcej ]