Aktualności
Tylko do końca czerwca, BUDMA 2019 w jeszcze atrakcyjniejszej ofercie! Zgłoś swój udział i zyskaj dodatkowe korzyści!

[ więcej ]


Zapraszamy do udziału w Konferencji Technicznej, organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Wielkopolski już podczas targów SECUREX - 23-26 kwietnia w Poznaniu!

[ więcej ]


Jeśli szukacie nowych atrakcji dla najmłodszych, chcecie wzbogacić ofertę mieszkań o doskonałe i bezpieczne place zabaw, siłownie zewnętrzne czy parkoury - targi SPORT INVEST będą do tego znakomitą okazją!

[ więcej ]


To już ostatni dzień 27. edycji targów budowlanych BUDMA!

[ więcej ]


Z przykrością informujemy, że zaplanowany podczas #TargiBUDMA wykład DNA Barcelona (01.02, czwartek, godz.10:30), z przyczyn osobistych został odwołany. Za wszelkie niedogodności z tym związane, serdecznie przepraszamy.

[ więcej ]


Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży. Grono ekspertów przyznaje je wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

[ więcej ]


Zostało jeszcze kilka dni na złożenie prac do konkursu o nagrodę im. Macieja Nowickiego, organizowanego przez wydawcę magazynu Architektura i Biznes.

[ więcej ]


Już 30 stycznia, w pawilonie nr 5, rusza kolejna edycja Monteriady - pokazy montażu produktów wiodących firm z branży stolarki budowlanej!

[ więcej ]


Czym byłoby dzisiejsze budownictwo, gdyby nie wspomagające, zaawansowane technologicznie maszyny??? Targi BUDMA to okazja aby poznać najnowsze propozycje najbardziej znanych i cenionych marek!

[ więcej ]


10 najlepszych prac, 10 szkiców przedstawiających człowieka w przestrzeni, 10 realizacji, które zainspirowały eksperckie Jury - poznajcie nominowane prace - finał 1 lutego podczas targów BUDMA!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact