Premiery BUDMY 2016

naglowek.jpg

papparazzi.jpg

Płyty warstwowe w okładzinach metalowych z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PUR/NR

blachy_pruszynski_logo.jpg

Oferta firmy Pruszyński zostaje poszerzona o płyty warstwowe z wypełnieniem z pianki PUR/PIR. Dostępne będą ścienne płyty z widocznym i niewidocznym mocowaniem, płyty dachowe oraz płyty chłodnicze. Cały nowy asortyment będzie wytwarzany na jednej z najnowocześniejszych na świecie linii do produkcji płyt warstwowych z rdzeniem PUR/PIR metodą ciągłą.

blachy_pruszynski_produkt.jpg

blachodachówka modułowa murano

budmat_logo.jpg

Produkt przeznaczony na pokrycia dachowe, których estetyka wykonania i forma nadają całej inwestycji niepowtarzalny wygląd. Kształt blachodachówki wyróżnia się pięcioma płaskimi powierzchniami z widocznymi wzdłużnymi wzmocnieniami oraz sześcioma wypukłymi Falami. Ten niespotykany do tej pory wśród blaszanych pokryć dachowych design wyróżni każdy obiekt zarówno ciekawą formą jak i estetyką.

budmat_produkt.jpg

Markiza Adagio Country

mol_logo.jpg

Markiza tarasowa w półkasecie: EKOLOGICZNA KOLEKCJA TKANIN REPLAY — jedyna w Polsce markiza z kolekcją tkanin powstałą w 50 % z recyklingu. DREWNOPODOBNY LAKIER STRUKTURALNY — nawiązujący do zharmonizowanej koncepcji spójności kolorystyki przedmiotów do natury. OCHRONA PRZED PROMIENOWANIEM UV

mol_produkt.jpg

Uszczelnienie VAN Seal 250

novoferm_logo.jpg


Novoferm wprowadza na rynek nowe uszczelnienie VS250 do samochodów dostawczych. Innowacyjna konstrukcja i zastosowane materiały sprawiają, że uszczelnienie to zapewnia całkowitą ochronę przed warunkami atmosferycznymi niezależnie od rodzaju dokującego samochodu. Produkt ten został zaprojektowany specjalnie na potrzeby budynków użytkowanych np. przez firmy kurierskie.

novoferm_produkt.jpg

Okno EC 90 El 30

pol-skone_logo.jpg

Okno zostało stworzone na potrzeby rosnącego zapotrzebowania rynku inwestycyjnego na stolarkę drewnianą spełniającą restrykcyjne wymogi przeciwpożarowe. łączy w sobie najważniejsze atuty produktów wykonanych z naturalnego drewna oraz bardzo dobre parametry techniczne, takie jak 30 minutowa odporność ogniowa, wysoka izolacyjność akustyczna lub izolacyjność ciepina. Wysoka jakość elementów składowych okna gwarantują wysoką jakość i trwałość stolarki

pol-skone_produkt.jpg

Blachodachówka modułowa

raiko_logo.jpg

Symetryczny nowatorski kształt blachodachówki modułowej QUALES, wpływa na ekonomie kosztów krycia połaci dachowej, zapewniając prosty i szybki montaż, dzięki możliwości krycia połaci w dwie strony. Nowoczesny system gilotynowy 3D zastosowany przy cięciu krawędzi poprzecznych blachy wpływa na szczelność oraz niewidoczność połączeń. Potrójne przetłoczenie podłużne imituje dachówkę ceramiczną i wpływa na znaczne usztywnienie blachy.

raiko_produkt.jpg

 

Zadaszenie tarasowe RENSON® Camargue

renson_logo.jpg

Camargue@ stanowi połączenie konstrukcji aluminiowej z zadaszeniem obracającym się w zakresie 150°, zbudowanym ze skrzydeł aluminiowych, pozwalające użytkownikowi na korzystanie z komfortu przebywania na zewnątrz pomieszczeń niezakłócanego przez nadmierne działanie promieni słonecznych, deszczu czy wiatru. Skrzydła aluminiowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby woda odprowadzana była na boki zadaszenia w kierunku kolumn.

renson_produkt.jpg

PAnele ULTRAWOOD

screenshot_8.jpg

Panele UltraWood to naturalne drewno, to trend w nowoczesnej aranżacji wnętrz i okładzinach ściennych. Naturalne elementy i kolory stanowią przyjazne, ekologicznie,  nadające oryginalne wykończenie dla wystroju wnętrz. UltraWood to produkty naturalnych azjatyckich kolekcji paneli z drewna tekowego. Panele są bardzo lekkie i zapewniają szybki i łatwy montaż uzyskując natychmiastowy efekt. Ten produkt przynosi ciepło prawdziwego drewna naturalnego w Twoim wnętrzu domu lub mieszkania.

beznazwy.jpg

connexoon

screenshot_2.jpg

Connexoon - 1 urządzenie i aż 3 możliwości wyboru aplikacji: Window, Access, Terrace.

Umożliwia sterowanie za pomocą smartfona wybranymi urządzeniami w domu takimi jak rolety, oświetlenie, markizy, muzyka, bramy wjazdowe oraz garażowe i wiele innych. Ponadto posiada unikalne funkcje: tworzenie scenariuszy za pomocą zdjęcia, czy automatyczne otwieranie bram dzięki geolokalizacji.

Zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania zarówno użytkowników końcowych, producentów jak i instalatorów.

screenshot_1.jpg
[ Wstecz ]