Architektura BUDMY

Goście specjalni Targów BUDMA:

Pracownia MVRDV - poznaj "Bałtyk" od środka

Niedawno oddany do użytku poznański "Bałtyk Tower" jednych zachwyca swoją niecodzienną bryłą, u innych wzbudza zgoła inne odczucia. Sama struktura budynku, kadrowanie przestrzeni, zamykanie osi jest niezwykle przemyślane i zrobione z dużą kulturą. Nie dziwi zatem zdobycie pierwszego miejsca w Prime Property Prize 2017 w najbardziej prestiżowej kategorii Architektura.

O kulisach powstania "Bałtyk Tower" opowie NATHALIE DE VRIES, współzałożyciel pracowni MvRdV.

Pracownia MvRdV reprezentuje wyszukana architekturę współczesną czerpiącą z formalnego modernizmu. Realizacje i projekty biura cechują się dosłownym traktowaniem schematów funkcjonalnych, wywodzeniem formy z pozornie absurdalnych zalożeń, np. poprzez spiętrzenie elementów krajobrazowych w pawilonie holenderskim podczas EXPO 2000. Biuro słynie także z niekonwencjonalnych realizacji, jak i wielu opublikowanych projektów, stanowiących  rodzaj ćwiczeń intelektualnych.

mvrdv-budma-www.jpg

Pracownia DNA Barcelona

"Tajemnica sukcesu tkwi w zrozumieniu i interpretacji pomysłów".

Jak kreatywność i wrażliwość na sztukę przełożyć na sukces w biznesie?

Odpowiedź na to pytanie zdradzi ARANOUR DJALALI, założyciel i Dyrektor Generalny pracowni DNA Barcelona Architects!

DNA Barcelona Architects to pracownia architektury, planowania krajobrazu, wnętrz i designu. 30 profesjonalistów jest odpowiedzialnych za prowadzenie innowacyjnych projektów architektonicznych w Hiszpanii, Afryce Pónocnej i Środkowej, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowej i Ameryce Środkowej.

 

dna-industrial-aire-design_01-edited.jpg

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact