O BUDMIE mówią...

Dzięki uprzejmości portalu oknonet.pl poznaliśmy opinie na temat targów BUDMA 2016 firm z sektora stolarki otworowej. Redakcja portalu zadała dwa pytania:

1. Jakie nowości/ciekawe rozwiązania zaprezentowali Państwo na targach?

2. Czy udział w tegorocznej edycji spełnił Państwa oczekiwania?

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na pytanie nr 2, natomiast pełen artykuł dostępny jest tutaj [KLIK]

 

POLPACK, Ryszard Racki:

Tegoroczne targi Budma spełniły nasze oczekiwania. Udział w tym sukcesie mamy my, jako wystawca, a także zwiedzający oraz organizatorzy. Warto zaznaczyć, że na tegorocznej Budmie Polpack został wyróżniony pucharem z okazji 25 lecia Budmy.

MARCOPOL, Janusz Kabała:

Targi BUDMA to najważniejsza impreza w naszym tegorocznym kalendarzu. To doskonała okazja do komunikacji z rynkiem i Klientami. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować swoje nowości, przedstawić Klientom, co istotnego wyróżnia naszą ofertę oraz przekonać, dlaczego warto z nami współpracować. Liczba Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tej wystawy potwierdza, że tego rodzaju imprezy są ważne i cieszą się zainteresowaniem branży. Jestem przekonany, że na tegorocznej wystawie nasi klienci znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebom.

DTM SYSTEM, Michał Domaradzki:

Na efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Sam udział oraz przebieg targów oceniam jak najbardziej pozytywnie. Duże zainteresowanie zaprezentowanymi rozwiązaniami, a w szczególności produktami, które zostały nagrodzone. Nadchodzące tygodnie pozwolą wstępnie ocenić efektywność przedsięwzięcia.

DRUTEX, Adam Leik:

Targi Budma rokrocznie traktujemy jako świetną okazję do przedstawienia swoich produktów oraz spotkania z potencjalnymi i dotychczasowymi klientami firmy. Tegoroczna edycja wystawy przyciągnęła setki klientów, odbyliśmy wiele biznesowych spotkań, rozmów, które z pewnością zaowocują kolejnymi wzrostami wielkości sprzedaży w tym roku. Wystawa potwierdziła po raz kolejny, że targi są doskonałą platformą do dialogu i zdobywania nowych partnerów. Jednym słowem targi uważamy za udane.

KNELSEN, Tomasz Jagoda:

Udział w tegorocznej edycji targów spełnił nasze oczekiwania, gdyż głównym celem było popularyzowanie naszego autorskiego rozwiązania, zapewniającego możliwości profesjonalnego i nowoczesnego montażu stolarki. Potencjalni inwestorzy są obecnie bardzo ciekawi innowacyjnych rozwiązań montażowych, umożliwiających zapewnienie odpowiedniej szczelności obiektów, a tym samym zapewniających ekonomiczną ich eksploatację w przyszłości. Generalnie jesteśmy przekonani, że w branży następują pozytywne zmiany mające na celu wyeksponowanie i docenienie właściwego montażu stolarki.

ALUFIRE, Jolanta Szymanska:

Udział w tegorocznej edycji jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, głównie z architektami, bardzo zainteresowanymi naszymi rozwiązaniami. Utwierdziliśmy się też w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek wprowadzając do oferty duże, ale „lekkie" przezierne konstrukcje, które z powodzeniem zastępują przeszklenia typowo „techniczne", które zapewniają oczywiście bezpieczeństwo przeciwpożarowe, ale niekoniecznie dodają przestrzeni. Konstrukcje AVL spełniają obie te funkcje: bezpieczeństwo ppoż. oraz powiększają wizualnie przestrzeń.

KARPOL, Filip Mizgała:

Targi cieszyły się mniejszym zainteresowaniem niż w poprzednich latach, zwiedzających było mniej, ale tym razem byli oni konkretni, szczegółowi.

Novoferm Polska, Tomasz Chmielewski:

Z uczestnictwa w targach jesteśmy oczywiście zadowoleni. Liczba gości przekroczyła nasze oczekiwanie. Mamy nadzieję, że kontakty targowe przełożą się na sprzedaż w obecnym roku.

MIWI-URMET, Adam Pongowski:

Jestem przekonany, że udział w tegorocznych targach BUDMA będzie co najmniej tak samo korzystny dla naszej firmy, jak ubiegłoroczny. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów handlowych, które mam nadzieję przekształcą się w długotrwałą współpracę. Co więcej, zebraliśmy kilka zamówień, które już są realizowane. Mieliśmy też okazję na spotkanie się i rozmowę z naszymi dotychczasowymi klientami. Bezpośrednie wysłuchanie ich opinii, pochwał, ale i uwag, co warto zmienić i ulepszyć. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko!

StanleyBlack&Decker, Grzegorz Gofryk:

Jesteśmy zadowoleni z naszej ekspozycji na tegorocznej BUDMIE – pomimo faktu, że w naszej branży idea targów się raczej wypaliła. Tak naprawdę były tylko trzy firmy/marki łącznie z nami. Dzięki temu, że zaangażowaliśmy się również w inne projekty, jak np. MONTERIADA zorganizowana przez związek Polskie Okna i Drzwi oraz specjalne atrakcje dla widzów, frekwencja na naszym stoisku była porównywalna do roku ubiegłego. Cieszy nas również, że wszyscy młodzi dekarze pracowali naszymi narzędziami. Tutaj akurat nie angażowaliśmy się specjalnie, ale wyszło niezwykle korzystnie wizerunkowo dla nas. Tak samo tygodnik TRUCK.pl wykorzystał na okładce zdjęcie prezentujące nasze stoisko z BUDMY 2015. Te wszystkie elementy oraz reklamy na telebimach zagwarantowały nam czytelny przekaz dla widzów, że jesteśmy niemal wszędzie. Poza tym, jeszcze co najmniej miesiąc po BUDMIE, możemy śmiało wykorzystywać w mediach zdjęcia i filmy. Przyszłość pokaże, czy przełoży się to na sprzedaż, ale efekt wizerunkowy w porównaniu do budżetu, który na to przeznaczyliśmy, spełnił nasze oczekiwania.

ULTIMA, Maciej Marcinkowski:

Pomimo że w opinii wielu odwiedzających Budma traci na znaczeniu, a wystawców jest coraz mniej, jest to w naszej opinii wciąż jedno z najważniejszych miejsc w Polsce, w których można pokazać swoja ofertę ludziom z szeroko pojętej branży budowlanej. Na naszym stoisku gościliśmy wielu przedsiębiorców realnie zainteresowanych różnymi inwestycjami w szeroko pojętą dziedzinę automatyzacji produkcji. Maszyna prezentowana na wystawie budziła zainteresowanie szczególnie wśród producentów z branży stalowej, którzy fachowym okiem oceniali jej niezwykle solidną i stabilną konstrukcję. Zaobserwowaliśmy spory odsetek gości zza wschodniej granicy, za nowościami rozglądają się u nas firmy z Ukrainy, Białorusi czy Litwy. Uczestnictwo w targach oceniamy bardzo pozytywnie i liczymy na owocny rozwój kontaktów nawiązanych na Budmie.

AGAS, Marta Chromińska:

Targi BUDMA 2016 w Poznaniu była to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania szerokiej oferty, a w szczególności nowości na polskim rynku, takich jak okucia do okien skandynawskich firmy IPA. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów biznesowych. Odbyło się liczne i konstruktywne spotkania z naszymi stałymi klientami i kontrahentami. Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii ze strony partnerów handlowych i osób odwiedzających targi. Podsumowując: udział w targach spełnił nasze oczekiwania.


[ Wstecz ]