O BUDMIE mówią...

Drzwi21.pl

Byliśmy pozytywnie zaskoczeni ubiegłoroczną, wysoką frekwencją, a podczas tegorocznych targów odwiedziło nas jeszcze więcej osób! Nie da się zliczyć wszystkich rozmów i spotkań. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z inwestorami, projektantami oraz przedstawicielami branży drzewnej”.

Sebastian Kos, ekspert marki Chapel Parket.

InSilesia.pl

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznych targów. Impreza była bardzo dobrze zorganizowana, a liczba osób zwiedzających nasze stoisko przerosła nasze oczekiwania."

Agnieszka Gilińska-Veitch, Dyrektor Zarządzający Agas Sp. z o.o.

Informacjebranzowe.pl

„Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnej dla naszej branży imprezie. Targi to nie tylko okazja do prezentacji oferty Galeco, ale przede wszystkim szansa na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z odbiorcami naszych produktów czy udzielenie odpowiedzi na interesujące ich pytania. Wierzymy, że takie spotkania znacząco przyczyniają się do wzrostu zainteresowania oferowanymi przez nas rozwiązaniami. Targi to jednak także czas wytężonej pracy, który poświęciliśmy na szereg spotkań biznesowych, mających na celu budowanie i podtrzymywanie partnerskich relacji.”

Tomasz Piotrowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Galeco

naszraciborz.pl

„W Poznaniu obecnych było bardzo wielu wystawców, w tym wszystkie liczące się firmy w branży budowlanej. EKO-OKNA są dużym producentem już nie tylko w skali rynku krajowego, ale i całej Europy. Nie może więc nas zabraknąć na Budmie. (…) Nasze stoisko odwiedziło wielu klientów nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów biznesowych.”

Łukasz Kucharczyk, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu EKO-OKNA

budowa.org

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni z udziału w targach BUDMA. Nasze stoisko odwiedziło wielu obecnych oraz przyszłych partnerów biznesowych. Uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu jest zawsze jest dobrą okazją do promocji marki oraz zaprezentowania naszych rozwiązań potencjalnym klientom. Dodatkowo nawiązaliśmy kontakt z przedstawicielami mediów, którzy licznie przybyli na nasze stoisko.”

Marek Sprengel, Prezes Zarządu Awilux Polska

BUILDER:

Wyrazem woli debaty i wspierania polskiego budownictwa jest nowa formuła, którą zaproponowaliśmy – Forum Gospodarcze Budownictwa. Dziękuję Targom Poznańskim za przyjęcie tej propozycji. Jest to formuła pogłębionej debaty ze wszystkimi przedstawicielami instytucji i stowarzyszeń tworzących polskie środowisko budowlane – debaty na temat problemów nurtujących dzisiaj branżę.

Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury i Budownictwa

„Nie ma targów Budma bez nowoczesnej stolarki. Ale nie ma też nowoczesnej stolarki bez targów Budma.”

Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO

„Targi BUDMA 2017 były świetną okazją do zaprezentowania produktów pokazujących szerokie spektrum naszych możliwości – w tym 2 produktów z oferty Porta Steel, które zdobyły Złote Medale MTP. Nawiązaliśmy też wartościowe kontakty z szeroką grupą klientów biznesowych – inwestorami, architektami i wykonawcami, również z zagranicy.”

Łukasz Luto, Wiceprezes, Dyrektor Zarządzający PORTA KMI POLAND

„Tegoroczne targi BUDMA miały wyraźny charakter B2B. My również ukierunkowaliśmy nasze stoisko branżowo, byliśmy Partnerem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i przeznaczyliśmy nasze aktywności
i ekspozycję właśnie dla tej grupy. Pokazaliśmy nowości rynkowe: okno do płaskiego dachu ze sferycznym modułem szklanym oraz naokienną wentylację z odzyskiem ciepła.”

Jakub Bogacz, Dyrektor Marketingu VELUX Polska

„MAN od lat słynie ze swoich doskonałych kompetencji w zakresie pojazdów budowlanych. Teraz te kompetencje przekłada również na lekkie samochody użytkowe MAN TGE, które, dzięki solidnej konstrukcji, dynamicznym silnikom oraz szerokiej palecie różnych możliwości konfiguracji pojazdów, z pewnością zdadzą egzamin także w codziennej pracy w branży budowlanej. Budma to doskonała okazja do zaprezentowania tej oferty.”

Marta Stefańska, Koordynator ds. komunikacji MAN

„Targi Budma są istotnym wydarzeniem dla naszego oddziału w Polsce. Mieliśmy wspaniałą okazję zaprezentować się rodzimym producentom materiałów budowlanych, otwierając im drogę współpracy z setkami tysięcy architektów na całym świecie.”

dr inż. Marek Koźlak, Prezes Zarządu BIMobject Poland

„Bezpieczeństwo osób pracujących na wysokości jest często marginalizowane. Targi Budma stanowią jednak okazję do zwiększenia świadomości związanej z tą kwestią – rozwiązania 3M, dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologii, w tym badań nad ergonomią ruchu i całodziennego stresu pracownika znajdującego się na wysokości, zapewniają pełen komfort użytkowania.”

Tomasz Opioła, Market Development Manager z Działu Bezpieczeństwa Pracy 3M Poland

 

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact