Dla wykonawców

 

Strefa FACHOWCa:

Najbardziej dynamiczna i interaktywna strefa targów BUDMA.

To tutaj fachowcy będą mieli niepowtarzalną okazję do własnoręcznego wypróbowania prezentowanych urządzeń i materiałów budowlanych, a także dowiedzą się o najbardziej efektywnym sposobie ich stosowania od ekspertów. Strefa Fachowca pozwala na prezentację oferty w niestandardowy i unikatowy sposób, wpływając jednocześnie na ugruntowanie wizerunku marki i wzrostu świadomości o jakości prezentowanych produktów.

Zostań partnerem wydarzenia - skontaktuj się z nami!

fotobueno_budma_strefa_testow-21.jpgfotobueno_budma_strefa_testow-12.jpg

zawody, turnieje, mistrzostwa, pokazy:

Podczas targów BUDMA będziemy mieli okazję podziwiać fachowców, prezentujących najwyższe umiejętności, walczących o zaszczytny tytuł Mistrza Polski! Podczas targów BUDMA 2016 odbyły się:

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH DEKARZY - eliminacje do Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, które odbędą się we wrześniu 2016r. w Polsce

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH PARKIECIARZY - eliminacje do europejskich Mistrzostw; profesjonalne pokazy, szkolenia dla parkieciarzy, architektów, inwestorów i uczniów

MISTRZOSTWA POLSKI MONTAŻU WYKŁADZIN– pokazy, warsztaty, prezentacje

Ponadto, w programie Targów znajdą się również pokazy i warsztaty najlepszych praktyk montażu stolarki otworowej, w ramach projektu MONTERIADA.

fotobueno_budma_strefa_testow-19.jpgfotobueno_budma_mistrzostwa_parkieciarzyfotobueno_budma_13-03-2015-50.jpg

powrot_button.jpg

[ Wstecz ]