Do rozmów podczas Targów zapraszają m.in.:
    
 Aktualności
24.03.2015
W 2014 roku Polacy najchętniej podejmowali się budowy wolno stojących domów parterowych bez piwnicy, ale za to z poddaszem użytkowym, o powierzchni od 126 do 150 m2. Najczęściej zlecano budowę domów w tradycyjnej technologii murowanej, pokrytych dachówką ceramiczną - wynika z analizy 5,6 tys. zapytań ofertowych w Oferteo.pl oraz pogłębionych wywiadów ankietowych na grupie 328 respondentów.

[ więcej ]


19.03.2015
7 produktów otrzymało prestiżowe wyróżnienie Złotego Medalu MTP targów INTERMASZ! Już w maju będziemy mogli podziwiać je w pełnej okazałości podczas Największej w Polsce Ekspozycji Maszyn i Sprzętu sektora budownictwa infrastrukturalnego!

[ więcej ]


18.03.2015
13 i 14 czerwca niebo nad poznańską Ławicą opanują najlepsi piloci akrobacyjni z Polski i zagranicy. Oprócz pokazów lotniczych, na widzów pierwszej edycji Aerofestival, której współorganizatorami są Międzynarodowe Targi Poznańskie, czeka naziemna wystawa samolotów, koncert i targi lotnicze AeroFair. O tym kogo i co będzie można zobaczyć i jakich artystów posłuchać, organizatorzy powiedzieli w czasie programowej konferencji prasowej.

[ więcej ]


Archiwum

BUDMA 10-13 MARCA 2015

materiały * systemy * technologie

Wiceprezes MTP, Tomasz Kobierski

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, Paweł Orłowski

 

 

 

GALA ZŁOTEGO MEDALU

 

Minister Edukacji, Joanna Kluzik - Rostkowska

 

[ Wstecz ]

W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi