bilety

Na targi zapraszają m.in.:

    
 Aktualności
Pierwszy warsztat w ramach nowej inicjatywy Międzynarodowych Targów Poznańskich: Intrapreneurship - przedsiębiorczość wewnątrz dużych organizacji, czyli jak rozwinąć innowacyjny pomysł w dużych strukturach, jak przekonać do niego decydentów oraz jak pozyskać odpowiednie finansowanie.

[ więcej ]


Spośród wielu nadesłanych prac Jury konkursu Szkice Architektoniczne wybrało aż sto prac do dalszego etapu. Do ścisłego finału nominowanych zostało 10 najbardziej inspirujących prac!

[ więcej ]


MONTERIADA 2017 na targach BUDMA już za niecały miesiąc! Pokazy profesjonalnej instalacji okien, drzwi, bram i osłon okiennych to wydarzenie, którego nie może przegapić żadna z osób odwiedzających targi BUDMA. Dobre praktyki montażowe prezentowane będą na żywo w ramach MONTERIADY 2017. Znamy już dokładny harmonogram wydarzenia.

[ więcej ]


Więcej aktualności

targi branży budowlanej

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Zobacz najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów branży budowlanej

Okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy, informatyka w budownictwie.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to największy w Polsce i jeden z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków targowo-konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród 80 targów i 400 kongresów odbywających się co roku w Poznaniu, BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.

B2Budma. Przyszłość zaczyna się dzisiaj.

subskrypcja_yt.jpg

Dlaczego warto wziąć udział w targach BUDMA? Opowiada Dariusz Muślewski, Dyrektor Projektu

Zapowiedź wydarzeń dla fachowców

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi