Aktualności
30.07.2014
Poprawia się sytuacja na rynku budowlanym. Po boomie związanym z wielkimi projektami na Euro 2012 podstawą dla firm budowlanych stały się małe i średnie projekty inwestycyjne, zarówno publiczne, jak i prywatne. Teraz branża oczekuje na dopływ pieniędzy z nowej perspektywy unijnej, które znów napędzą większe przedsięwzięcia.

[ więcej ]


23.07.2014
Z okazji Dnia św. Jakuba (25 lipca), patrona DEKARZY, życzymy Państwu wszystkiego najlepszego, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym!

[ więcej ]


15.07.2014
Majowa informacja GUS, zawierająca wstępne wyniki budownictwa mieszkaniowego w okresie styczeń - kwiecień bieżącego roku, zgodnie z oczekiwaniami nie przyniosła żadnych negatywnych niespodzianek. Wręcz przeciwnie, po raz kolejny potwierdziła coraz lepszą kondycję rynku pierwotnego nieruchomości mieszkaniowych, ze szczególnym uwzględnieniem progresu kondycji sektora deweloperskiego – pisze Jarosław Jędrzyński z portalu RynekPierwotny.com.

[ więcej ]


Archiwum

BUDMA 10-13 MARCA 2015

 

Rainer Mahlamaki podczas targów BUDMA 2014

Jak targi BUDMA są postrzegane zagranicą?

Dariusz Kozera, Prezes Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy

Gala uroczystego otwarcia Targów BUDMA 2014, wręczenia nagród Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz nagród Acanthus Aureus

Janusz Żbik, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Wojciech Gęsiak, Prezes Rady, Krajowa Izba Architektów RP

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi