Aktualności
Hiszpański architekt Fernando Menis będzie jedną z gwiazd Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017. Autor nagradzanego projektu Centrum Kongresowo-Kulturalnego Jordanki w Toruniu przyjedzie do Poznania na zaproszenie Izby Architektów RP.

[ więcej ]


Czy wiesz, że niemal 40% polskich internautów blokuje reklamy w Sieci? Ten wynik świadczy o tym, że odbiorcy zmęczeni są obecnością przekazów reklamowych w swoim życiu – te zazwyczaj drażnią ich i irytują. I choć ponad połowa Internautów doceniła wygodę, jaką dają im spersonalizowane bannery, to tyle samo osób potwierdziło, że obecna postawa marketingowców zniechęca nie tylko do wyświetlanych reklam, ale także do marek.

[ więcej ]


Tylko do końca września obowiązywać będzie najbardziej atrakcyjna oferta cenowa udziału w targach BUDMA. Warto już dzisiaj skontaktować się z nami!

[ więcej ]


Więcej aktualności

targi branży budowlanej

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Zobacz najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów branży budowlanej

Okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy, informatyka w budownictwie.

B2Budma. Przyszłość zaczyna się dzisiaj.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to największy w Polsce i jeden z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków targowo-konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród 80 targów i 400 kongresów odbywających się co roku w Poznaniu, BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.
BUDMA przyciąga rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami sektora budowlanego, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi.

Kontakt z nami jeszcze łatwiejszy!

Zeskanuj KOD MESSENGERA i wyślij nam wiadomość!

KONTAKT:

tel: +48618692000

e-mail: budmaat mtp.pl

messenger_code_1642617445995210.png

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Zobacz również
Usługi